Cirkusový karneval

Cirkusový karneval je dvouhodinový komponovaný program koncipovaný do cirkusového stylu. Děti během programu uvidí vystoupení kouzelníka, zahrají si hry za které dostanou vždy nějaké odměny, zatancují si s námi tanečky a hlavně si domů odnesou spoustu zážitků. Během her děti soutěží v nošení žonglovaích míčků na lžičkách nebo třeba chodí slalom s talířem roztočeným na tyčce přesně, jak se to dělá v cirkuse. Na karneval vozíme vlastní moderní osvětlovací techniku, která nabízí nespočet možností instalace. Osvětlení může blikat díky LED technologii spoustou barev a je možné kužel paprsku podpořit umělou mlhou kterou jsou děti často fascinovány.

V zimních měsících pro děti máme připravený umělý sníh, který je tvořen speciálním výrobníkem a funguje na bázi vody a saponátu. Rozfoukává před sebe maličkaté částečky pěny které připomínají sníh.

V případě, že máte zájem o karneval nebo máte jakékoliv otázky, připomínky či náměty určitě nás neváhejte kontaktovat. Možností je spousta emailem, telefonicky, na facebooku nebo využijte kontaktní formulář vpravo dole v případě, že jsme online, vám hned odpovíme a pokud né, tak nám prostě zanechte zprávu.